Auto-Carrier to wypożyczalnia bagażników ze Śląska. Sosnowiec jest jednym z miast, w których można skorzystać z usługi wynajmu, a także montażu i demontażu oraz dostawy bagażnika samochodowego pod wskazany adres. Działamy również w innych miastach na terenie całego województwa śląskiego. W obszarze naszej działalności mieszczą się między innymi Katowice, Gliwice, Ruda Ślaska i inne okoliczne miejscowości.

Wynajmij bagażnik samochodowy, box dachowy, bagażnik rowerowy

Wypożyczalnia bagażników Sosnowiec oferuje różne rodzaje bagażników, od bazowych bagażników dachowych z relingami zintegrowanymi lub bez relingów, przez boxy dachowe, po bagażniki rowerowe typu platforma. Możesz wynająć sam bagażnik bazowy (poprzeczki) dedykowany do twojego samochodu lub box dachowy + bagażnik bazowy w atrakcyjnej cenie.

Najwyższa jakość bagażników samochodowych THULE

Nasza wypożyczalnia specjalizuje się w bagażnikach klasy premium. Są to bagażniki Thule, renomowanej szwedzkiej marki obecnej na rynku od 1942 roku. W ofercie Auto-Carrier dostępne są najlepsze bagażniki samochodowe gwarantujące bezpieczeństwo transportu, wygodę oraz łatwy montaż. Każdy bagażnik THULE z naszego magazynu to oryginalne wyposażenie, o które dbają nasi doświadczeni pracownicy.

Komfort w dobrej cenie

Wynajem bagażników samochodowych to swoboda, komfort i elastyczność. Nie musisz poświęcać czasu na montaż, czyszczenie i konserwację sprzętu, ani martwić się o odpowiednie miejsce do przechowywania bagażnika. Możesz transportować rowery i narty oraz dodatkowy bagaż w zależności od bieżących potrzeb, decydując się na rożne rodzaje bagażników dostępne w naszej ofercie. Wypożyczalnia bagażników Sosnowiec Auto-Carrier oferuje atrakcyjne stawki cenowe, które różnią się zależnie od wybranego sprzętu oraz usług dodatkowych. Koszt transportu bagażnika ustalany jest indywidualnie, w zależności od odległości.

Wypożyczalnia bagażników dachowych – Sosnowiec – Auto-Carrier

Z nami się opłaca! Wynajem bagażnika to korzystna i najbardziej komfortowa opcja, jeśli podróżujesz samochodem. Wybierając Auto-Carrier, masz gwarancję solidności bagażników, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości i stanu utrzymania. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży bagażników samochodowych, udostępniamy naszym Klientom najlepsze aktualnie dostępne modele na rynku. Wyróżnia nas rzetelność oraz profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą w zakładce cennik.

Wypożyczalnia bagażników samochodowych Sosnowiec – Auto Carrier

TOP