Bagażniki dachowe Katowice

Wyjeżdżasz na ferie zimowe lub wakacje? Chcesz zabrać ze sobą narty bądź rower? Zakup solidnego bagażnika samochodowego wiąże się ze sporym wydatkiem. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz ponosić takie koszta, skorzystaj z opłacalnej i wygodnej opcji wypożyczenia. Jednorazowa opłata za wynajem bagażników dachowych jest wielokrotnie niższa niż zakup własnego dobrego transportera. Nie musisz także martwić się montażem ani poświęcać czasu na dojazd do wypożyczalni. Auto-Carrier instaluje bagażniki dachowe za Ciebie!

Oferujemy wynajem bagażników w Katowicach i innych śląskich miastach wraz z dojazdem do Klienta i montażem. Wynajem bagażników: Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry. Bagażniki THULE: boxy dachowe, bagażniki rowerowe, bagażniki bazowe.

Wynajem bagażników się opłaca! Przekonaj się o tym samemu

Firma Auto-Carrier oferuje bagażniki sektora premium szwedzkiej marki THULE. Są to najlepsze na rynku, solidne i wytrzymałe modele bagażników zapewniające bezpieczny transport, łatwy montaż oraz dużą ładowność. W swojej ofercie posiadamy bagażniki THULE do różnych modeli samochodów od nowoczesnych, po starsze. Dopasujemy bagażnik do twojego auta, byś mógł zabrać w podróż wszystko, co zechcesz, niezależnie od tego, czy interesuje Cię możliwość przewozu rowerów, czy nart! Transport tych przedmiotów nie musi być drogi, decydując się na wynajem, nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem specjalistycznego drogiego bagażnika. Wynajem się opłaca, a przy tym jest to niezwykle wygodne i bezpieczne rozwiązanie! Ta zasada dotyczy także sytuacji, w której posiadasz więcej niż jeden samochód lub często wymieniasz środek transportu. Zyskaj elastyczność i swobodę, wybierając wynajem bagażników samochodowych w Auto-Carrier Katowice.

Do kogo skierowana jest nasza usługa? Wynajem bagażników jest dobrym pomysłem, jeśli:

- nie masz wystarczającej ilości miejsca, w której mógłbyś przechować bagażnik;

- korzystasz z niego sporadycznie;

- chcesz uniknąć dużego, jednorazowego wydatku;

- nie wiesz, jak zamontować bagażnik (w Auto-Carrier montaż bierzemy na siebie);

- w niedalekiej przyszłości będziesz zmieniać samochód.

Wypożyczalnia bagażników samochodowych Katowice – Auto Carrier

Oferujemy bagażniki bazowe, bagażniki rowerowe, uchwyty na narty oraz boxy dachowe. Katowice to jedno z miast, w których można skorzystać z naszej oferty. Swoim zasięgiem obejmujemy także inne śląskie miasta, jak Gliwice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Radzionków, Zawiercie, Siewierz, Myszków, Jaworzno, Mysłowice, Tychy, Pszczyna, Rybnik, Piekary Śląskie czy Tarnowskie Góry. Dostosowujemy zakres usług do potrzeb naszych klientów, oferując dojazd pod wskazany adres oraz montaż bagażnika.

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

 

Wypożyczalnia bagażników dachowych Katowice Auto-Carrier gwarantuje rzetelność, niezawodność i terminowość. Jakość naszych usług potwierdzają opinie zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej oferty. Przekonaj się samemu, że warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni.

 

Zapraszamy do kontaktu! 

 

Wypożyczalnia bagażników samochodowych Katowice – Auto Carrier

TOP