Bagażniki Wynajem

Realizacje

Tworóg

13 . 12 . 2018

Usługa zrealizowana w miejscowości Tworóg. Audi A3 8P z bagażnikiem bazowym Thule na belkiach WingBar oraz trzema uchwytami rowerowymi Thule ProRide 598.

Więcej

Rogoźnik

13 . 12 . 2018

Usługa z dojazdem i montażem zrealizowana w Wojkowicach. KIA Sportage IV '17 z kompletem bagażników Thule.

#Thule #Wypożyczalniabagażników #Wypozyczalniabagaznikow #Wynajembagażników #Wynajembagaznikow #WypożyczalniabagażnikówWojkowice #Wypożyczalniabagażnikówśląsk #Thulerent #Rentthule #bagażnikdachowy #bagażnikbazowy #thuleśląsk #bagażnikiśląsk #KIA #ThulePacific 

Więcej

Siemianowice Śląskie

13 . 12 . 2018

Usługa zrealizowana w Siemianowicach Śląskich. BMW 1 F20 wraz z boxem dachowym Thule Motion XT M oraz dedykowanym bagażnikem bazowym Thule do tego modelu.   

Więcej

Zabrze

07 . 12 . 2018

Usługa zrealizowana w mieście Zabrze. Samochód Renault Laguna III w wersji combi z bagażnikem baozwym Thule oraz boxem dachowym Thule MOTION XT XL.


#Thule #RenaultLaguna #wypożyczalniabagażników #wynajembagażników #wypozycalniabagaznikow #wynajembagaznikow #Thulemotion #MotionXT #MotionXTXL #wypożyczalniabagażnikówkatowice #boxythule #bagażnikithule 

Więcej

Wyjazdy zimowe

06 . 12 . 2018

Ty też możesz czerpać radość z białego szaleństwa!!!

Więcej

Chwila nie uwagi...

19 . 09 . 2018

Czasem wystarczy nam chwila nie uwagi, chwila zapomnienia, zamyślenie, by zrobić sobie jak i innym spory kłopot...
Uszkodzenia dość spore, a tylko przez chwilę nie uwagi. 
 

Więcej

Bagażniki bazowe na samochody 3 drzwiowe

17 . 08 . 2018

Fiat 500 '14 w wersji z szklanym dachem, który wyposażyliśmy w jakże niezbędny dla naszej klientki bagażnik bazowy.

Więcej

Bagażniki bazowe

15 . 08 . 2018

Często zmieniasz samochody? Box dachowy pożyczy Ci sąsiad, a nie masz poprzeczek? U nas wypożyczysz bagażnik bazowy Thule dedykowany do Twojego samochodu.

Więcej

Knurów

08 . 08 . 2018

Dziś prezentujemu Opla Insignie z w wersji combi z aktualnie produkowanym boxem dachowym Thule Motion XT XL.
Najnowszą serię Motion XT od Thule'a znajdziecie Państwo tylko w ofercie naszej wypożyczalni na terenie całego śląska.
Usługa zrealizowana w mieście Knurów.

Więcej

Renault Megane-IV

01 . 08 . 2018

Kilka dni temu montowaliśmy bagażniki na Renault Megane IV w pięknym i goracym kolorze Flamme. No cóż, temperatury za okne również nie są niskie to i gorące samochody nas odwiedzają.
Zamontowany zestaw to Thule WingBar wraz z trzema uchwytami rowerowymi Thule ProRide 598.

Zapraszamy wszystkich do naszej wypozyczali bagażników Thule. Wynajem bagażników Bytom, Wynajem bagażników Dąbrowa Górnicza, Wynajem bagażników Zabrze, Wynajem bagażników Chorzów, Wynajem bagażników Katowice, Wynajem bagażn...

Więcej

Rowery w Sopocie

30 . 07 . 2018

Bagażniki wynajęte w naszej firmie pozwiliły na bezpieczne dowiezienie rowerów nad nasze piękne morze do miejscowości Sopot.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie jakim nas państwo obdarzacie powierzając nam montaże bagażników marki Thule. Co roku towarzyszymy wam podczas wakacyjnych wyjazdów w kraju jak i zagranicę. Życzymy udanych wakacji 2018!!!

Wypożyczalnia bagażników Sosnowiec, Wypożyczalnia bagażników Dąbrowa Górnicza, Wypożyczalnia bagażników Bytom, Wypożyczalnia bagażników Chor...

Więcej

Bagażniki bazowe Thule

25 . 07 . 2018

Auto-Carrier to nie tylko wynajem boxów dachowych czy bagażników rowerowych, to przede wszystkim wynajem bagażników bazowych Thule, które zawsze są starannie przygotowywane przez nas jak i zawsze są dedykowane do danego modelu samochodu. Wynajmujemy również same bagażniki bazowe :)

Więcej

Najnowsze Audi Q2 z bagażnikami Thule

14 . 07 . 2018

Prezentujemy jedną z naszych realizacji z dnia wczorajszego. AUDI Q2 '17 w pięknym, nietuzinkowym żółtym kolorze, na którym zamontowaliśmy bagażnik bazowy Thule na belkach WingBar oraz box dachowy Thule Touring M Black Glossy. Całość idealnie zgrała się z czarnymi felgami i akcentami tego samochodu.
"Kanarek" z pewnością na długo zapadnie nam w pamięci

Więcej

Nowy Opel Crossland X z bagażnikami Thule

14 . 07 . 2018

Nowy Opel Crossland X zawitał również do nas. Nawet na najnowsze samochody posiadamy bagażniki marki Thule. W każdym przypadku bagażnik bazowy jest dedykowanym rozwiązaniem.
Powiększyliśmy przestrzeń ładunkową Crosslanda X wyposażając go w box dachowy Thule Touring Sport wraz z bagażnikiem bazowym dedykowanym do tego samochodu.

Więcej