przepisy drogowe za granicą
Podróże samochodem za granicę to świetna okazja, by zobaczyć nowe miejsca, jednak warto pamiętać, że w każdym kraju obowiązują inne przepisy drogowe. Poniższe zestawienie zawiera kilka informacji, które mogą okazać się przydatne, gdy decydujesz się na wycieczkę poza granice Polski.
bagażnik dachowy do auta
Bagażnik dachowy, potocznie nazywany belkami, to niezbędny element, bez którego niemożliwe jest przewiezienie bagażu. Dzięki niemu można zamontować na dachu pojazdu takie akcesoria jak box dachowy, uchwyt rowerowy, bagażnik do przewozu nart czy sprzętu pływającego. Nawet w przypadku przewożenia niezwykłych ładunków, takich jak drabina czy drzwi ze sklepu, bagażnik dachowy może okazać się nieoceniony.

Jak spakować się do boxu dachowego?

Pakowanie przed wyjazdem może wiązać się z pewnymi trudnościami, jednak istnieją sprawdzone sposoby, które pozwolą uniknąć najczęstszych problemów. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, w którym wyjaśniamy, jak pakować, aby zmieścić jak najwięcej, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo swoim bagażom podczas transportu.
Jaka prędkość z bagażnikiem dachowym
Od lat boxy dachowe cieszą się popularnością, szczególnie latem, gdy szykujemy się na urlop, a spakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy do samochodu graniczy z cudem. Bagażnik dachowy pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń, która jest tak potrzebna. Zanim jednak wsiądziesz do samochodu z zainstalowanym boxem dachowym, musisz mieć świadomość, że auto z dodatkowym wyposażaniem zachowuje się inaczej. Na
zalety i wady uchwytów narciarskich

Zalety i wady uchwytów narciarskich

Uchwyty narciarskie to jedna z najpopularniejszych alternatyw dla boxów dachowych. Dlaczego warto wybrać uchwyty, gdy organizujemy transport sprzętu zimowego? Poznaj zalety i wady tego produktu i sprawdź, w jakich sytuacjach będzie to najlepsza opcja dla Ciebie.
przechowywanie nart poza sezonem

Jak przechowywać narty

Po udanym sezonie narciarskim, niestety przychodzi czas na schowanie sprzętu. Jak przechowywać narty, aby się nie zniszczyły? Czy przygotować narty samodzielnie, czy lepiej oddać je w ręce profesjonalistów? Podpowiadamy, jakie kroki podjąć, kiedy nadejdzie koniec sezonu.
Obecnie spakowanie się na podróż nie nastręcza problemu – pojemność samochodów pozwala przewieźć sporo rzeczy, a dzięki takim rozwiązaniom jak box dachowy można zabrać dodatkowy sprzęt i akcesoria. W zależności od potrzeb możesz przetransportować rowery, narty, walizki albo nadprogramowe akcesoria. Na rynku znajdziesz rozmaite boxy dachowe marki Thule. Jeśli masz wątpliwości, która opcja będzie dla
Bagażnik dachowy, który możesz zamontować w kilka minut na dachu swojego auta, pozwoli Ci zabrać w podróż potrzeby sprzęt. Co dokładnie możesz z pomocą boxu przewieźć? Sprawdź odpowiedzi na te pytanie, czytając kolejny nasz artykuł z serii o marce Thule.

Thule – marka z wieloletnim doświadczeniem

Thule to jeden z liderów w swojej branży, producent od lat dostarcza klientom bagażniki rowerowe i dachowe oraz inne produkty niezbędne m.in. do przewozu bagażu, nart czy akcesoriów do kamperów. Co wyróżnia tę markę na tle innych? Dlaczego jest ona tak chętnie wybierana przez osoby szukające bagażników rowerowych lub boxów dachowych? Czytaj dalej nasz artykuł,

Jak zabezpieczyć bagaż i akcesoria przed kradzieżą?

Termin długo wyczekiwanego urlopu się zbliża, plan podróży jest już rozpisany, pozostało tylko zapakować sprzęt i bagaż. Jednak nie każdy z nas lubi się pakować, niektórzy mają nieprzyjemne wspomnienia, czego powodem mógł być skradziony albo zniszczony bagaż. Jak więc zabezpieczyć bagaż oraz akcesoria przed kradzieżą? Sprawdź, jakiego rodzaju zabezpieczenia wyposażone są bagażniki bazowe, rowerowe czy
TOP